Portal Finanse Firma Klastry Instytucje Promocja Polityka

Konkursu pn. „WSPÓŁPRACA IOB-BIZNES-NAUKA” edycja 2018 organizowanego przez Urząd Marszałkowski Woj. Wielkopolskiego

Konkurs na udzielenie dotacji dla Instytucji Otoczenia Biznesu działających na rzecz MŚP na realizację zadania Samorządu Województwa Wielkopolskiego w zakresie wsparcia współpracy między sferą nauki i gospodarki pt.: „WSPÓŁPRACA IOB-BIZNES-NAUKA” edycja 2018 – nabór wniosków do 20.03.2018

więcej »

Nowe rozdanie „Badań na rynek”. 1,25 mld zł w dwóch konkursach

20 marca br. PARP rozpoczyna nabór wniosków w dwóch konkursach „Badania na rynek”, z których jeden jest przeznaczony dla miast średnich. W obu przypadkach przedmiotem dofinansowania mogą być wydatki inwestycyjne, usługi doradcze lub eksperymentalne prace rozwojowe.

więcej »

Poland Prize – zagraniczne talenty dla Polski

Rusza program Poland Prize, który ma przyciągać do Polski zagraniczne start-upy. Ułatwienia w osiedlaniu się, akceleracja i granty pozwolą innowatorom z zagranicy stworzyć na początek około 50 firm oferujących nowe produkty lub usługi.

więcej »

Gdański Clipster przystanią dla cyfrowych nomadów

Clipster, znajdujący na terenie gdańskiego Wrzeszcza, to pierwszy w Polsce twórczy dom dla osób z pomysłami na biznes. Rozwijany wspólnie przez Gdański Inkubator Przedsiębiorczości STARTER i akcelerator Alfabeat, przy wsparciu Miasta Gdańska...

więcej »

Bezpłatne spotkanie informacyjno-warsztatowo-networkingowe ”Dobry start czyli finansowanie startupów i bezpłatne usługi doradcze”

Wydarzenie jest realizowane w ramach projektu „Centrum Innowacji FIRE dla wczesnej fazy rozwoju przedsiębiorstw” , którego celem jest poprawa warunków do rozwoju mazowieckich mikro, małych i średnich przedsiębiorstw poprzez realizowanie przez Fundację specjalistycznych usług doradczych.

więcej »

Naukowcy z Trójmiasta w światowej czołówce technologii medycznych

Od upowszechnienia się odkrytej przez sir Aleksandra Fleminga penicyliny w połowie XX wieku, antybiotyki stały się dla nas jednym z najpowszechniej stosowanych leków. Nie tylko pozwalają walczyć z typowymi infekcjami bakteryjnymi, ale też umożliwiają prowadzenie bezpiecznych operacji bez ryzyka...

więcej »

XXIX doroczna konferencja SOOIPP „Rozwój firm sektora MSP – metody – instrumenty – rezultaty”

23-25 maja 2018 r. w Kazimierzu Dolnym nad Wisłą odbędzie się spotkanie przedstawicieli ośrodków innowacji i przedsiębiorczości, którego celem będzie dyskusja nad aktywnym wsparciem przez nie rozwoju przedsiębiorstw z sektora MSP.

więcej »

powrót | do góry | strona główna | mapa serwisu | kalendarium | regulamin serwisu | kontakt
Portal jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

© 2005-2018 Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości